Duyurular 
TAŞINDIK
Firmamız talepler karşısında üretim artışını sağlamak için girdiği yeni yer araştırmasını tamamladı.

300 metrekare alana sahip, iş merkezi içi otoparklı,güvenlikli 24 saat üç vardiya üretim yapılabilecek yeni yerine taşındı. camiamıza ve tüm ürün kullanıcılarına hayırlı olsun.

Adres : Talimhane Caddesi, Apek Bilge İş Merkezi, No:94-95-96 Eyüp/Topçular İSTANBUL
29.01.2011 Devamı   
Herzaman daha iyisi için
Çalışmalarımızın temeli siz müşterilerimizin ve sizin müşterilerinizin memnuniyeti ve ülkemiz adına yararlı bir ürün geliştirmektir. Geliştirdiğimiz ürünlerin yakıt tüketimini minimuma verimliliğini maximuma getirmeyi hedefliyoruz. Bu yakıt tasarrufu hem ülkemize hemde size büyük ölçüde kazanç sağlıyor. Sorumluluğumuzu biliyor ve herzaman daha iyisi için çalışıyoruz.
01.08.2010 Devamı   
Doğuş Makine Çay Kazanları
Doğuş Makine olarak sektörün en kaliteli ve en ekonomik çay kazanlarını ürettiğimiz konusunda iddialıyız. Çünkü firmamızın kurucusu ve ürün tasarımcımız olarn Ömer Akbulut bu alanda ismi sayılı olan kişilerin başında gelmektedir. Bugüne kadar yaptığı tasarımlar bunun en büyük kanıtıdır. Herzaman ki iyininde iyisi vardır mantığıyla giden Ömer Akbulut. Gene kendi tasarımlarını geride bırakacak bir tasarımla çok yakında piyasalarda olacak.
15.06.2010 Devamı   
TSE ve CE
Firmamız ürünlerindeki en önemli unsur kalitedir. Bu noktada gerek TSE ve gerek CE standartlarında ürünler geliştirilmektedir ve kendi üretimimiz olmayan malzemelerde de bu koşula oldukça önem verilmektedir. Sizde güvenliğiniz için CE ve TSE kalite standartlarına uygun rünleri tercih ediniz.
15.06.2010 Devamı   
Doğuş Makine İsmi Büyüyor
2003 senesinde temeli atılan Doğuş Makine vermiiş olduğu aradan sonra tekrar sahaya inmesinin meyvelerini toplamaya başladı. Türkiye çapında ismini büyük ölçüde duyuran Doğuş Makine sipariş ve bayilik isteklerine cevap vermekte yeri geliyor zorlanıyor.
15.06.2010 Devamı   
www.doguskazan.com Açıldı
Doğuş Makine Çay Kazanları resm internet sitesi ve online alışveriş mağazası kullanıma açılmıştır. Şu anda test yayınına başlamış olan sitemiz yazkında her türlü ihtiyacınıza cevap verecek ürün yelpazezi ile karşınızda olacaktır.
15.06.2010 Devamı   

Alışveriş Sepetim:
Sepetinizde 0 ürün var
Sepetinize Gidin
Önerilen Ürünler
2'li Çay Kazanı
1300 TL + KDV
En Beğenilenler
İstatistikler
Online : 117
Bugün : 461
Bu Ay : 26392
Bu Yıl : 26392
Toplam : 1236679

 
Bu site Alcom Yazılım E-Ticaret Paketi ile hazırlanmıştır.